>

telewizja przemysłowa - Technologia jakość i bezpieczeństwo alarmy kamery inteligentny dom

Logo Firmy ALERT
20 Alert Alert Systemy Alarmowe Grzegorz Wąs
Polska flaga
Przejdź do treści
rejestratory analogowe kamer
analogowe kamery
sieciowe rejestratory IP
IP kamery sieciowe
zestaw analogowych kamer
Zestawy do monitoringu IP HD


Telewizja przemysłowa jest to system służący do obserwacji wizyjnej za pomocą kamer video podłączonych do rejestratorów obrazu i monitorów. Inne często spotykane nazwy systemów telewizji przemysłowej to np. telewizja dozorowa lub monitoring wizyjny. CCTV, od ang. closed-circuit television – dosł. telewizja o zamkniętym obwodzie.

Kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe i inne urządzenia w nimi współpracujące pracują w zamkniętym systemie obserwacyjnym, natomiast coraz popularniejszy staje się podgląd obrazu z kamer przez internet. Telewizja przemysłowa wykorzystywana jest jako monitoring sklepów i innych punktów sprzedaży, monitoring hal produkcyjnych, parkingów, biur oraz wszelkiego rodzaju zakładów pracy a także monitoring domów i innych prywatnych posesji.

Kamery dają użytkownikowi doskonałe narzędzie nadzoru nad obiektem i personelem - są również skutecznym sposobem na ujęcie sprawców kradzieży a nawet na udaremnienie takich prób. Obecność kamer oprócz swoich funkcji techniczno - użytkowych, powoduje również efekt odstraszania potencjalnych sprawców kradzieży i innych czynów prawnie zabronionych.

Rejestratory cyfrowe umożliwiają nagrywanie i późniejsze odtwarzanie nagrań video a także udostępnienie obrazu do sieci LAN czy nawet do sieci Internet.


monitoring domu Lubań
Monitoring domu
Tv dozotowa do szkoły
Monitoring szkoły
monitoring w sklepie
Monitoring sklepu
monitoring w firmie
Monitoring firmy
Wróć do spisu treści