>

GPS i nawigacja Lubań - Alarmy, kamery, inteligentny dom, kontrola dostępu, teleinformatyka, systemy p.poż, nagłoścnienie, oddymianie, systemy pryzywowe, monitoring

Logo Firmy ALERT
Przejdź do treści
USŁUGI > GPS
To  wodoodporne urządzenie śledzące GPS TKSTAR TK905 to 2G GSM GPS Tracker,  który działa w oparciu o istniejącą sieć 2G GSM/GPRS i satelity GPS,  może zlokalizować i monitorować dowolne cele zdalnie przez SMS,  aplikacja mobilna i oprogramowanie do śledzenia stron internetowych bez  ograniczeń odległości śledzenia!Przyjmuje  najbardziej zaawansowana technologia podwójnego pozycjonowania GPS i  LBS. Poza tym, z wbudowanym silny magnes, to może być zainstalowany  bardzo łatwo i szczelnie na samochód, ciężarówka i każdy cel z metalowym  interfejsem.

Poza  tym, ten pojazd tracker TK905 jest w pełni funkcjonalny lokalizator  GPS, który jest przeznaczony do szerokiej gamy pojazdów śledzenia  aplikacji. Jest obsługiwany przez opcjonalną, przewodową ładowarkę  samochodową, która zapewnia ciągłe zasilanie zewnętrzne. Jego wbudowany  odbiornik GPS ma doskonałą czułość i szybki czas na pierwszą naprawę.  Jego czterozakresowy podsystem GPRS/GSM obsługuje 850/900/1800/1900 MHz,  umożliwiając monitorowanie lokalizacji tk105a w czasie rzeczywistym lub  okresowe śledzenie przez serwer zaplecza i urządzenia mobilneNa całym świecie! Integracja systemu jest prosta, ponieważ kompletna dokumentacja jest dostarczana dla protokołu komunikacyjnego GPRS. ,GPRS protokół komunikacyjnyObsługuje  szeroką gamę raportów, w tym awaryjne, geo-fence przejścia graniczne,  niski poziom naładowania baterii, alarm wstrząsowy i zaplanowana pozycja  GPS.


Główne funkcje:

1. GPS + LBS podwójne sposoby pozycjonowania:Jeśli  sygnał gps jest dobry, urządzenie zlokalizuje za pośrednictwem satelity  gps, jeśli nie, urządzenie zlokalizuje za pośrednictwem LBS! W trybie  lokalizacji GPS dokładność wynosi 5-10 metrów, w trybie lokalizacji LBS  dokładność wynosi 100-1000 metrów!

2. Śledzenie w czasie rzeczywistym:W czasie  rzeczywistym możesz śledzić urządzenie na google maps za pomocą telefonu  komórkowego, tabletu i komputera, a minimalny interwał przesyłania  danych to 10 sekund!

3. Odtwarzanie trasy historii:Aplikacja i serwer  internetowy mogą rejestrować dane przesyłania urządzenia do 6 miesięcy,  można odtwarzać trasę historii w dowolnym momencie!

4. Długi czas czuwania:Ma wbudowaną baterię litowo-jonową 3.7V 5000mAh, może stać w trybie gotowości do 90 dni.

5. Mocny magnetyczny:Ma 5 sztuk wbudowanych magnesów, z super silny potężny magnetyczny, może być bardzo łatwo zainstalowany.

6. Wodoodporny IP65:Wodoodporny poziom tego urządzenia to IP65, może wytrzymać plusk wody, ale nie można go umieścić pod wodą!

7. Zdalnie sterowaniem głosowym:Najpierw wyślij "Monitor + hasło" do urządzenia, a następnie urządzenie zmieni się w tryb monitora,
Teraz, jeśli wykonasz połączenie z numerem SIM w urządzeniu,  automatycznie odbierze twoje połączenie i będziesz mógł monitorować głos  wokół urządzenia!

8. Alarm przekroczenia prędkości:Ten alarm działa tylko  w trybie ciągłego pozycjonowania. Gdy prędkość urządzenia przekroczy  wstępnie ustawioną prędkość, wyśle wiadomość "alarm prędkości!" do  numeru administratora co 5 minut.

9. Shock/Alarm wibracyjny:
Po tym, jak ustawiłeś alarm  wstrząsania, trzymaj tracker nieruchomy przez 5 minut, a następnie ta  funkcja zacznie działać. Wyśle SMS "czujnik alarmowy!" do numeru  administratora, gdy urządzenie zostanie zszokowane.

10. Alarm z czujnikiem ruchu:Gdy jednostki pozostają  nieruchome w miejscu przez 10 minut, użytkownik może ustawić alarm z  czujnikiem ruchu za pomocą tego polecenia "move + passord", następnie w  przypadku, gdy urządzenie przesunęło się o 500m, wyśle alarm SMS  "przenieś Alarm + szerokość i długość geograficzną" na autoryzowany  numer.

11. Geo-ogrodzenie:Ustaw geofence dla trackera, aby  ograniczyć jego ruchy w obrębie dzielnicy. Urządzenie wyśle informacje o  alarmie do aplikacji i serwera internetowego, gdy wyjdzie lub dostanie  się do tej dzielnicy.

12. Tryb uśpienia do oszczędzania baterii:
* Tryb uśpienia według czasu: po tym ustawieniu tracker będzie działał  tylko przez 5 minut po przebudzeniu i wróci do trybu uśpienia, GPS  wyłączy się, a GSM będzie działać w trybie niskiego zużycia. SMS,  połączenie może obudzić tracker.
* Tryb uśpienia przez czujnik wstrząsów: po tym ustawieniu, jeśli nie ma  szoku przez 5 minut, tracker będzie działał w trybie "Sleep by shock",  GPS wyłączy się, GSM będzie działać przy niskim zużyciu. Wibracje, SMS,  połączenie może obudzić tracker.

13. GPS zapisywanie danych: Gdy  urządzenie straci sygnał GSM i GPRS, dane GPS zostaną zapisane w  wbudowanej pamięci, maksymalnie 200 sztuk danych można zapisać;

14. Platforma śledzenia sieci i aplikacja mobilna: Całe życie za darmo!Serwer internetowy oraz aplikacja na iOS i Android są dostępne!


Specyfikacja:


* Wymiary:90mm * 72mm * 22mm (3.54 "* 2.83" * 0.87 ")
* Waga:168g
* Sieć:2G GSM/GPRS
* Zespół:850/900/1800/1900Mhz
* Zestaw układów GPS:W kształcie litery u blox UBX-G7020
* Czułość GPS:-159dBm
* Dokładność GPS:5m
* Ładowarka ścienna:110-220V wejście 5V-1A wyjście
* Akumulator:Akumulator litowo-jonowy 3.7V 5000mAh
* Czas czuwania:90 dni
* Temp. Przechowywania:-40 ° c do + 85 ° c
* Temp. Pracy:-20 ° c do + 55 ° c
* Wilgotność:5%-95% bez kondensacji
 

Ważna uwaga:
 
*To urządzenie może działać tylko z siecią 2G GSM, a ten element nie będzie zawierał karty Sim, kup ją od lokalnego.
* Upewnij się, że karta SIM GSM obsługuje wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości, sieć GPRS
* Upewnij się, że karta SIM GSM ma wystarczającą równowagę.
* Upewnij się, że GSM karty ma otworzył połączenia wyświetlacz ID funkcji i wyłączony połączenia transferu.
* Włóż kartę SIM GSM do urządzenia poprawnie.
* Użyj normalnej karty SIM dla trackera, a nie Micro SIM lub Nano SIM.


Oprogramowanie do śledzenia:

* O platformie śledzenia sieci:
 
Darmowy internet oprogramowanie śledzące, bez dodatkowych opłat opłat, zaloguj stronę:Www.mytkstar.net
Wybierz "zaloguj się przez IMEI" na dole ekranu
IMEI nr: z tyłu okładki
Hasło: 123456
 
 
* Informacje o śledzeniu aplikacji mobilnej Android/IOS:
 
Zeskanuj kod QR, aby zainstalować aplikacje na telefonie komórkowym. Zarejestruj się i dodaj konto.
Wyszukaj "TKSTAR GPS" w sklepie Apple App Store/Google Play Store lub zeskanuj kod QR, aby zainstalować
Aplikacje na telefonie komórkowym


Jak zarządzać tym lokalizator GPS TK905?

1. Co należy przygotować po otrzymaniu urządzenia?

* Proszę uzyskać odpowiednią  kartę SIM dla tego lokalizator gps, karta SIM musi być kompatybilny z 2G  GSM sieci, i musi być normalny rozmiar SIM;
* Włącz funkcje "ruchu danych internetowych GPRS" i "wyświetlacz ID dzwoniącego" karty SIM
* Upewnij się, że karta SIM ma wystarczającą równowagę i usunęła kod PIN;
* Proszę uzyskać te informacje od dostawcy
karty SIM: nazwa apn, nazwa użytkownika apn, hasło apn, numer MCC, numer MNC.


kontakt
Grzegorz Wąs
tel 606986035
instalcja GPS Lubań
Wróć do spisu treści