>

instalacja alarmów w mieszkaniu, domu , firmie - Alarmy, kamery, inteligentny dom, kontrola dostępu, teleinformatyka, systemy p.poż, nagłoścnienie, oddymianie, systemy pryzywowe, monitoring

Logo Firmy ALERT
Przejdź do treści
USŁUGI > Alarmy
systmy alarmowe Satel

Świadczymy usługi  w zakresie  ochrony  mienia ponieważ bezpieczny dom jest jedną z najistotniejszych rzeczy w obecnych czasach. Coraz to słyszy się, że gdzieś dokonano włamania.

W takich sytuacjach nie pozostaje nam nic innego jak zapewnić należytą ochronę swojego mienia.

Od 15 lat  lat specjalizuje się w usługach montażu systemów alarmowych.
W takich systemach jest możliwość podłączenia sygnału na własny telefon komórkowy lub do agencji ochrony mienia takich firm jak: Piast, Jarex, Impel.

W naszych instalacjach wykorzystujemy wysokiej klasy produkty takich firm jak SATEL, DSC , Paradox , INIM, JABLOTRON

Oferujemy zestaw urządzeń alarmowych ( centrale alarmowe, czujki, sygnalizatory, sterowniki, zasilacze, obudowy, akumulatory, oraz okablowanie.

Wykonane instalacje alarmowe zapewniają podwyższony poziom bezpieczeństwa w ochronie Twojego mieszkania, domu lub firmy.

Montujemy również alarmy bezprzewodowe dzięki czemu nie trzeba rozprowadzac dodatkowego okablowania.

Na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

koszt dla:
- mieszkania to ok 1500 zł
- domu od 1500 -5000 zł

Podlącznie powiadomienie na własny telefon lub do Agencji Ochrony
Abonament miesięczny w przypadku ochrony Piast to ok 100 zł miesięcznie

KONTAKT Z NAMI

zadzwoń lub napisz

PARADOX KANADYJSKI PRODUCENT ALARMÓW
paradox centrala alarmowe
INIM - WŁOSKIE ALARMY
centrale alarmowe inim
SATEL PRODUCENT POLSKICH SYSTEMOW ALARMOWYCH
alarmy satela
DSC KANADYJSKIE SYTEMY ALARMOWE
Inastalacje dsc
alarm w firmie
SATEL Bezpieczeństwo i technologia by chronić
Bezpieczeństwo - chcesz tego dla siebie i swoich bliskich. Chcesz chronić swoją rodzinę i wszystko, co posiadasz, niezależnie od tego, co robisz i gdzie jesteś.<br />Wiesz też, że poczucie bezpieczeństwa pozwala bezpiecznie cieszyć się każdym nadchodzącym dniem. Dlatego, podobnie jak miliony innych ludzi na całym świecie, szukasz sprawdzonych rozwiązań do ochrony domu i firmy.<br />Odpowiedzią na Twoje potrzeby są urządzenia SATEL, które łączą w sobie najwyższą jakość i bogatą funkcjonalność, a dzięki intuicyjnym interfejsom zapewniają komfortową kontrolę nad systemem każdego dnia.<br />Zobacz, jak rozwiązania SATEL mogą pomóc Ci chronić to, co najcenniejsze.<br />Polecam to Grzegorz Wąs
Bezpieczeństwo - chcesz tego dla siebie i swoich bliskich. Chcesz chronić swoją rodzinę i wszystko, co posiadasz, niezależnie od tego, co robisz i gdzie jesteś.
Wiesz też, że poczucie bezpieczeństwa pozwala bezpiecznie cieszyć się każdym nadchodzącym dniem. Dlatego, podobnie jak miliony innych ludzi na całym świecie, szukasz sprawdzonych rozwiązań do ochrony domu i firmy.
Odpowiedzią na Twoje potrzeby są urządzenia SATEL, które łączą w sobie najwyższą jakość i bogatą funkcjonalność, a dzięki intuicyjnym interfejsom zapewniają komfortową kontrolę nad systemem każdego dnia.
Zobacz, jak rozwiązania SATEL mogą pomóc Ci chronić to, co najcenniejsze.
Polecam to Grzegorz Wąs
SATEL INTEGRA CONTROL - zdalne sterowanie alarmem
Czas urlopu i wakacji😀<br />Pamiętaj o ochronie swojego mienia👍<br /><br />INTEGRA CONTROL - zdalne sterowanie alarmem
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO
instalacja alarmu w firmach
dlarm do mieszkań, zabezpieczenie mieszkania alarmem
alarm dla domu
Instalujemy nowoczesne alarmy Perfecta
Można kupić zestaw alarmowy Perfecta w naszym sklepie internetowym:
Promocjny zestaw alamowy Satel Perfecta
Tagi:
alarmy Lubań, alarmy Bogatynia, alarm w mieszkaniu, alarm w domu, alarm w firmie, alarmy Zgorzelec, alarmy Bolesławiec, alarmy Świeradów, systemy alarmowe do domu, alarmy domowe ceny, alarmy bezprzewodowe,alarm do firmy,alarm z powiadomieniem gorzelec, Bogatynia, Bolesławiec, Gryfów, Jelenia Góra, Świeradów, Karpacz, Szklarska Poręba,Lwówek Śląski, Legnica, systemy alarmowe do domu, montaż systemu alarmowego, alarm domowy,systemy zabezpieczeń, instalacja alarmowa w domu, instalacja alarmowa, alarmy domowe bezprzewodowe, alarmy bezprzewodowe do domu, system alarmowy do domu, system alarmowy w domu, system alarmowy do mieszkania, zestaw alarmowy do domu, bezprzewodowe systemy alarmowe, alarm do domu, alarm gsm, alarmowe systemalarmy, systemy alarmowe monitoring
Wróć do spisu treści