>

instalacja alarmów w mieszkaniu, domu , firmie - alarmy, kamery, fotowoltaika, gps, inteligentny dom, kontrola dostępu, teleinformatyka, systemy p.poż, nagłoścnienie, oddymianie, systemy pryzywowe

Logo Firmy ALERT
20 Alert Alert Systemy Alarmowe Grzegorz Wąs
Polska flaga
fotowoltaika instlacjaLubań
Przejdź do treści
USŁUGI > Alarmy
systmy alarmowe Satel

Świadczymy usługi  w zakresie  ochrony  mienia ponieważ bezpieczny dom jest jedną z najistotniejszych rzeczy w obecnych czasach. Coraz to słyszy się, że gdzieś dokonano włamania.

W takich sytuacjach nie pozostaje nam nic innego jak zapewnić należytą ochronę swojego mienia.

Od 15 lat  lat specjalizuje się w usługach montażu systemów alarmowych.
W takich systemach jest możliwość podłączenia sygnału na własny telefon komórkowy lub do agencji ochrony mienia takich firm jak: Piast, Jarex, Impel.

W naszych instalacjach wykorzystujemy wysokiej klasy produkty takich firm jak SATEL, DSC , Paradox , INIM, JABLOTRON

Oferujemy zestaw urządzeń alarmowych ( centrale alarmowe, czujki, sygnalizatory, sterowniki, zasilacze, obudowy, akumulatory, oraz okablowanie.

Wykonane instalacje alarmowe zapewniają podwyższony poziom bezpieczeństwa w ochronie Twojego mieszkania, domu lub firmy.

Montujemy również alarmy bezprzewodowe dzięki czemu nie trzeba rozprowadzac dodatkowego okablowania.

Na wykonane prace udzielamy 2 lata gwarancji.

koszt dla:
- mieszkania to ok 1500 zł
- domu od 1500 -5000 zł

Podlącznie powiadomienie na własny telefon lub do Agencji Ochrony
Abonament miesięczny w przypadku ochrony Piast to ok 100 zł miesięcznie

KONTAKT Z NAMI

zadzwoń lub napisz

DSC KANADYJSKIE SYTEMY ALARMOWE
Inastalacje dsc
PARADOX KANADYJSKI PRODUCENT ALARMÓW
paradox centrala alarmowe
INIM - WŁOSKIE ALARMY
centrale alarmowe inim
SATEL PRODUCENT POLSKICH SYSTEMOW ALARMOWYCH
alarmy satela
alarm w firmie
SATEL INTEGRA CONTROL - zdalne sterowanie alarmem
Czas urlopu i wakacji😀<br />Pamiętaj o ochronie swojego mienia👍<br /><br />INTEGRA CONTROL - zdalne sterowanie alarmem
SATEL Bezpieczeństwo i technologia by chronić
Bezpieczeństwo - chcesz tego dla siebie i swoich bliskich. Chcesz chronić swoją rodzinę i wszystko, co posiadasz, niezależnie od tego, co robisz i gdzie jesteś.<br />Wiesz też, że poczucie bezpieczeństwa pozwala bezpiecznie cieszyć się każdym nadchodzącym dniem. Dlatego, podobnie jak miliony innych ludzi na całym świecie, szukasz sprawdzonych rozwiązań do ochrony domu i firmy.<br />Odpowiedzią na Twoje potrzeby są urządzenia SATEL, które łączą w sobie najwyższą jakość i bogatą funkcjonalność, a dzięki intuicyjnym interfejsom zapewniają komfortową kontrolę nad systemem każdego dnia.<br />Zobacz, jak rozwiązania SATEL mogą pomóc Ci chronić to, co najcenniejsze.<br />Polecam to Grzegorz Wąs
Bezpieczeństwo - chcesz tego dla siebie i swoich bliskich. Chcesz chronić swoją rodzinę i wszystko, co posiadasz, niezależnie od tego, co robisz i gdzie jesteś.
Wiesz też, że poczucie bezpieczeństwa pozwala bezpiecznie cieszyć się każdym nadchodzącym dniem. Dlatego, podobnie jak miliony innych ludzi na całym świecie, szukasz sprawdzonych rozwiązań do ochrony domu i firmy.
Odpowiedzią na Twoje potrzeby są urządzenia SATEL, które łączą w sobie najwyższą jakość i bogatą funkcjonalność, a dzięki intuicyjnym interfejsom zapewniają komfortową kontrolę nad systemem każdego dnia.
Zobacz, jak rozwiązania SATEL mogą pomóc Ci chronić to, co najcenniejsze.
Polecam to Grzegorz Wąs
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO
alarm dla domu
instalacja alarmu w firmach
dlarm do mieszkań, zabezpieczenie mieszkania alarmem
Instalujemy nowoczesne alarmy Perfecta
Można kupić zestaw alarmowy Perfecta w naszym sklepie internetowym:
Promocjny zestaw alamowy Satel Perfecta
Tagi:
alarmy Lubań, alarmy Bogatynia, alarm w mieszkaniu, alarm w domu, alarm w firmie, alarmy Zgorzelec, alarmy Bolesławiec, alarmy Świeradów, systemy alarmowe do domu, alarmy domowe ceny, alarmy bezprzewodowe,alarm do firmy,alarm z powiadomieniem gorzelec, Bogatynia, Bolesławiec, Gryfów, Jelenia Góra, Świeradów, Karpacz, Szklarska Poręba,Lwówek Śląski, Legnica, systemy alarmowe do domu, montaż systemu alarmowego, alarm domowy,systemy zabezpieczeń, instalacja alarmowa w domu, instalacja alarmowa, alarmy domowe bezprzewodowe, alarmy bezprzewodowe do domu, system alarmowy do domu, system alarmowy w domu, system alarmowy do mieszkania, zestaw alarmowy do domu, bezprzewodowe systemy alarmowe, alarm do domu, alarm gsm, alarmowe systemalarmy, systemy alarmowe monitoring
Wróć do spisu treści