>

instalacja i sprzedaż alarmów Satel - Alarmy, kamery, inteligentny dom, kontrola dostępu, teleinformatyka, systemy p.poż, nagłoścnienie, oddymianie, systemy pryzywowe, monitoring

Logo Firmy ALERT
Przejdź do treści
 alarmy versa
VERSA
 alarm bezprzewodowy micra
MICRA
Satel centrale alarmowe instalacja
INTEGRA
nowoczesna Perfecta
NOWOŚĆ - Centrala alarmowa Satel Perfecta

Systemy sygnalizacji włamania i napadu firmy SATEL

Centrale alarmowe


Firma SATEL w swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do realizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu
– od prostych modułów przeznaczonych do zabezpieczenia kiosków i domków letniskowych, po zaawansowane i złożone systemy łączące funkcjonalność systemu alarmowego z rozbudowanymi funkcjami automatyki i kontroli dostępu.

SATEL INTEGRA CONTROL - zdalne sterowanie alarmem
Czas urlopu i wakacji😀<br />Pamiętaj o ochronie swojego mienia👍<br /><br />INTEGRA CONTROL - zdalne sterowanie alarmem
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

Systemy zintegrowane


Firmy, biura, instytucje użyteczności publicznej


Z myślą o klientach poszukujących profesjonalnych rozwiązań zapewniających najwyższej klasy bezpieczeństwo, powstały centrale spełniające wymagania zawarte w najnowszych europejskich normach dla urządzeń Stopnia 3 (Grade 3). Dostępny wybór urządzeń pozwala precyzyjnie dopasować zasoby sprzętowe do specyficznych wymagań konkretnej inwestycji, co przyczynia się do oszczędności finansowych. Dzięki połączeniu funkcjonalności kontroli dostępu, systemu sygnalizacji włamania i napadu, bieżące utrzymanie systemu jest znacznie łatwiejsze i efektywniejsze. Liczne certyfikaty, potwierdzają wysoką klasę zabezpieczenia oferowanych urządzeń.


Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się w systemach ochrony obiektów podwyższonego ryzyka, wśród których należy wymienić między innymi: banki, obiekty wojskowe, kancelarie tajne czy sklepy jubilerskie.


domy, mieszkania, sklepy


Łatwe uruchamianie i programowanie, jak również skuteczne powiadamianie to atuty central, które idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana rozbudowana funkcjonalność. Wykorzystanie zalet komunikatorów cyfrowych (GSM/GPRS oraz TCP/IP), oraz możliwość użycia urządzeń bezprzewodowych tam gdzie ułatwi to realizację instalacji sprawia, że oferowane rozwiązania znajdują wielu zwolenników wśród wykonawców systemów alarmowych. Oferowane urządzenia zawdzięczają swoją wszechstronność możliwościom elastycznej rozbudowy i przyjaznemu interfejsowi zapewniającemu łatwą codzienną obsługę systemu. Dzięki dostępnym różnorodnym metodom sterowania, łatwo wybrać można rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkowników.

Nasze rozwiązania idealnie spełniają wymagania tych użytkowników, którzy oczekują standardowej funkcjonalności systemu alarmowego.

Systemy alarmowe i automatyka


Niezawodny system alarmowy oferuje przede wszystkim bezpieczeństwo. Funkcjonalność centrali alarmowej można wykorzystać również do realizacji systemów inteligentnego domu. Centrala INTEGRA oferuje szeroki wachlarz funkcji i modułów umożliwiający w połączeniu z wygodnym i intuicyjnym sterowaniem na realizowanie nawet złożonych systemów automatyki. Dodatkowo, dzięki możliwości opcjonalnej integracji z automatyką w standardzie KNX uzyskać można system o niespotykanej dotąd elastyczności. Połączenie wysokiej klasy systemu alarmowego
z wszechstronną automatyką jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących więcej niż tylko podstawowej funkcjonalności.

Nasze rozwiązania idealnie sprawdzają się w systemach ochrony domów i mieszkań, łącząc bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii.

Proste systemy alarmowe, domki letniskowe, garaże, kioski


Zabezpieczanie domków letniskowych, kiosków, garaży czy małych warsztatów to zadanie, które wymaga łatwego i szybkiego montażu. Dzięki zintegrowanemu komunikatorowi GPRS, oferowane przez firmę SATEL urządzenie sprawnie przekazuje informację o zagrożeniu, a bezprzewodowa łączność z czujkami ułatwia instalację. Działający system można zainstalować nawet w niecałą godzinę! Warto również wspomnieć o unikalnej możliwości obsługi systemu za pomocą telefonu komórkowego. Dodatkowo, dzięki zwartej budowie łatwo przenieść całą instalację w inne miejsce, co powoduje, że rozwiązanie to jest doskonałym wyborem dla zabezpieczenia tymczasowego np. placów budowy.

Nasze rozwiązania idealnie sprawdzają się wszędzie tam gdzie potrzebny jest prosty, szybki w montażu i niezawodny system z komunikatorem GSM.

Wróć do spisu treści