>

instalacja kamer Lubań w firmie, sklepie, domu - Technologia jakość i bezpieczeństwo alarmy kamery inteligentny dom

Logo Firmy ALERT
20 Alert Alert Systemy Alarmowe Grzegorz Wąs
Polska flaga
Przejdź do treści
USŁUGI > Kamery
System kamer Bcs Lubań
instalacja kamer BCS Lubań
Profesjonalna instalacja kamer Lubań

Proponujemy telewizję przemysłową CCTV  

Nowoczesna telewizja przemysłowa zapewnia doskonałej jakości obraz z wieloma szczegółami oraz możliwość śledzenia tego, co dzieje się w obiekcie w czasie realnym, bez opóźnień.
Jeżeli chcą Państwo, aby montaż telewizji przemysłowej połączył najlepszą jakość technologii przesyłu i odbioru danych z rozsądnymi kosztami, polecamy systemy CCTV w technologii CVI.
To prawdziwa rewolucja na rynku telewizji przemysłowych – rozwiązanie łączące najlepsze zalety monitoringu analogowego i IP.

W naszej ofercie znaleźć można kompletny zestaw urządzeń i akcesoriów umożliwiających montaż telewizji przemysłowej w technologii HD CVI. System zagwarantuje: lepszą jakość obrazu przy instalacji nawet na standardowym kablu skrętkowym, transmisję sygnału w jakości HD nawet na odległość 500 m oraz przesył obrazu w czasie rzeczywistym – tak, by obserwować to, co dzieje się w chronionym budynku w danej chwili, bez kilkusekundowych opóźnień.
Ta nowoczesna telewizja przemysłowa wprowadza zupełnie nowy wymiar technologii analogowej.

Oferujemy zarówno kamery analogowe CVI jak i cyfrowe, które zapewniają profesjonalną rejestrację obrazu, specjalistyczne rejestratory, obiekty CCTV, jak również wszelkie akcesoria instalacyjne. Jeżeli potrzebują Państwo gotowego do działania kompletu urządzeń i akcesoriów – polecamy nasze zestawy CVI i IP.Standard Dahua HDCVI 3.0 jest w pełni kompatybilny z innymi systemami o wysokiej rozdzielczości, takimi jak Ultra HD i 4K. Obsługuje także inteligentne funkcje typowe dla systemów IP.
– Ogólnoświatowa akceptacja standardu Dahua HDCVI jest dowodem na spełnienie wymagań przemysłowych – powiedział Liquan Fu, dyrektor Zhejiang Dahua Technology Co. – Biorąc pod uwagę niemal dwieście milionów analogowych systemów wizyjnych zainstalowanych na całym świecie, oczekujemy, że HDCVI 3.0 będzie miał duży wpływ na rozwój wizyjnych systemów dozorowych przez kolejne lata.
Pełna kompatybilność
System Dahua HDCVI 3.0 bezproblemowo integruje się z pięcioma popularnymi platformami przemysłowymi – HDCVI, AHD, TVI, IP oraz klasycznymi systemami analogowymi. Ponadto HDCVI jest w stanie pobierać dane wejściowe z systemów IP. Rejestratory DVR z opcją HDCVI 3.0 mogą służyć jako punkty dostępowe w przypadku integracji z zewnętrznymi czujkami podczerwieni, czujkami dymu oraz innego typu czujkami, by stworzyć jeszcze skuteczniejsze zabezpieczenia.
Ultra HD
Standard Dahua HDCVI 3.0 stwarza możliwość rozbudowy istniejących systemów wizyjnych, w których wykorzystywane są kable koncentryczne, do poziomu funkcjonalnego systemów o wysokiej rozdzielczości. HDCVI 3.0 jest też pierwszą techniką transmisji, która umożliwia przekazywanie obrazów o rozdzielczości 4 Mpix przez kable koncentryczne. Ponadto oferowane są kamery Dahua Starlight przeznaczone do pracy w nocy, które przy rozdzielczości 2 Mpix mają czułość 0,008 lx i dynamikę 120 dB. Zastosowanie kompresji H.265 pozwala na zmniejszenie szerokości pasma o 50%.
Inteligentne funkcje
System Dahua HDCVI 3.0 oferuje liczne inteligentne funkcje, w tym rozpoznawanie twarzy, zliczanie osób, tworzenie map cieplnych, śledzenie obiektów, możliwość inteligentnej adaptacji obserwowanej sceny. Inne ważne funkcje to wykrywanie wtargnięcia na chroniony obszar i przekroczenia wirtualnej linii, detekcja porzuconych przedmiotów lub zniknięcia obiektów, wykrywanie zmiany całej obserwowanej sceny. Dostępne są także funkcje usprawniające pracę kamer we mgle oraz funkcje alarmowe umożliwiające wykrywanie nieprawidłowego zasilania.
Prostota
Systemy HDCVI 3.0 są równie łatwe do zainstalowania jak dawne systemy analogowe, gdyż kamery łączą się z rejestratorem DVR przez kabel koncentryczny. Są też tanie i łatwe do zaprojektowania. Sygnały wizyjne są transmitowane na duże odległości bez opóźnień, zaś kabel koncentryczny jest wykorzystywany do zasilania kamer.
W systemach HDCVI 3.0 odległość, na jaką może być transmitowany sygnał wizyjny, jest porównywalna z odległością uzyskiwaną w innych systemach analogowych. Dystans ten może być zwiększony do 1200 metrów, gdy użyje się kabla typu 75-5, który odznacza się małym tłumieniem sygnałów wizyjnych.
Systemy HDCVI 3.0 nie tylko umożliwiają transmisję obrazów o wysokiej rozdzielczości na duże odległości. Zapewniają także brak opóźnienia podczas transmisji, co ułatwia obsługę systemów dozorowych w czasie rzeczywistym, gdyż nie jest potrzebna duża moc obliczeniowa do kompresji obrazów. Wszystko to sprawia, że uzyskiwany jest znakomity efekt, a ruchomy obraz ma bardzo wysoką jakość.


Zapewniamy również fachowe doradztwo techniczne, które umożliwi skompletowanie odpowiedniego sprzętu do monitorowania, dopasowanego do specyfiki obiektów. By uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!


Jesteś zainteresowny ofertą

zadzwoń

tel 606980635
Wróć do spisu treści