>

Nowa jakość , nowe możliwości TV HD TVI 3mp

Logo Firmy ALERT
Przejdź do treści

Nowa jakość , nowe możliwości TV HD TVI 3mp

Alarmy, kamery, inteligentny dom, kontrola dostępu, teleinformatyka, systemy p.poż, nagłoścnienie, oddymianie, systemy pryzywowe, monitoring
Opublikowane według Grzegorz Wąs w telewizja CCTV · 29 Lipiec 2016
Tags: TVTDTVI
Nowa jakość , nowe możliwości!
Zdalny pogląd   na smartfonie ,tabletach lub laptopie

          Nowoczesna telewizja przemysłowa zapewnia doskonałej jakości obraz z wieloma szczegółami oraz możliwość śledzenia tego, co dzieje się w obiekcie w czasie realnym, bez opóźnień. Jeżeli chcą Państwo, aby montaż telewizji przemysłowej połączył najlepszą jakość technologii przesyłu i odbioru danych z rozsądnymi kosztami, polecamy systemy CCTV w technologii HD-TVI. To prawdziwa rewolucja na rynku telewizji przemysłowych – rozwiązanie łączące najlepsze zalety monitoringu analogowego i IP.

W naszej ofercie znaleźć można kompletny zestaw urządzeń i akcesoriów umożliwiających montaż telewizji przemysłowej w technologii HD – TVI. System HQVision zagwarantuje: lepszą jakość obrazu przy instalacji nawet na standardowym kablu skrętkowym, transmisję sygnału w jakości HD nawet na odległość 500 m oraz przesył obrazu w czasie rzeczywistym – tak, by obserwować to, co dzieje się w chronionym budynku w danej chwili, bez kilkusekundowych opóźnień. Ta nowoczesna telewizja przemysłowa wprowadza zupełnie nowy wymiar technologii analogowej.

Oferujemy zarówno kamery analogowe Turbo HD- TVI, które zapewniają profesjonalną rejestrację obrazu, specjalistyczne rejestratory, obiekty CCTV, jak również wszelkie akcesoria instalacyjne. Jeżeli potrzebują Państwo gotowego do działania kompletu urządzeń i akcesoriów – polecamy nasze zestawy Turbo HD.

Zapewniamy również fachowe doradztwo techniczne, które umożliwi skompletowanie odpowiedniego sprzętu do monitorowania, dopasowanego do specyfiki obiektów. By uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!

www.alert.biz.pl
alert.luban@gmail.com
Grzegorz Wąs
tel 606986035


Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Wróć do spisu treści